Steun ons en help Nederland vooruit

Alumni van Route66

Maak kennis met onze alumni uit eerdere lichtingen van Route66. Op deze pagina vind je onze huidige Routers.

Sjir Hoeijmakers

Sjir Hoeijmakers

Router (2017-2018)

Wouter Verbeek

Wouter Verbeek

Router (2017-2018)

Dewi van Deurssen

Dewi van Deurssen

Router (2017-2018)

Lisanne Evers

Lisanne Evers

Router (2017-2018), Secretaris 2018

Mehmet Ali Yenel

Mehmet Ali Yenel

Router (2017-2018)

Emmy Wittenberg

Emmy Wittenberg

Router (2017-2018)

Nora Neuteboom

Nora Neuteboom

Router (2017-2018)

Hans Dijkhuizen

Hans Dijkhuizen

Router (2017-2018), programmacoordinator 2018

Dov Ballak

Dov Ballak

Router (2017-2018), Penningmeester 2018

Elaine van Ommen Kloeke

Elaine van Ommen Kloeke

Router (2017-2018)

Imke Verburg

Imke Verburg

Alumnus

Ashley-Richard Longman

Ashley-Richard Longman

Router (2017-2018)

Thomas Pruijsen

Thomas Pruijsen

Router (2018-2019)

Sebastiaan Wijsman

Sebastiaan Wijsman

Router (2018-2019)

Sandra Tawiah

Sandra Tawiah

Router (2018-2019)

Jesper Diebels

Jesper Diebels

Router (2018-2019)

Eveline Goesten

Eveline Goesten

Router (2018-2019)

Melle Nikkels

Melle Nikkels

Router (2018-2019)

Ilco Bräuer

Ilco Bräuer

Router (2018-2019)

Dewi van Deurssen

Dewi van Deurssen

Router (2018-2019)

Christiaan Ponsen

Christiaan Ponsen

Router (2018-2019)

Margot Aelen

Margot Aelen

Alumnus (2015-2016), programmacoördinator 2015-2016

Lisette Steins

Alumnus (2015-2016)

Nienke Beek

Nienke Beek

Alumnus (2015-2016)

Ido Venhuizen

Ido Venhuizen

Alumnus (2016-2017)

Cor van der Leemputten

Cor van der Leemputten

Alumnus (2015-2016)

Joren van Dijk

Joren van Dijk

Alumnus (2015-2016)

Metten Knüppe

Metten Knüppe

Alumnus (2015-2016)

Jeroen Candel

Jeroen Candel

Alumnus (2015-2016)

Simone Kramer

Simone Kramer

Alumnus (2015-2016)

Reyer van der Vlies

Reyer van der Vlies

Alumnus (2015-2016)

Jorien Migchielsen

Jorien Migchielsen

Alumnus (2015-2016)

Hanneke Verhelst

Hanneke Verhelst

Alumnus (2016-2017)

Sahidah Somer

Sahidah Somer

Alumnus (2016-2017)

Edward Boon

Edward Boon

Alumnus (2016-2017), voorzitter 2017

Benjamin Hofland

Benjamin Hofland

Alumnus (2016-2017)

Michael van der Plaat

Michael van der Plaat

Alumnus (2016-2017), programmacoördinator 2017

Toon van Gent

Toon van Gent

Alumnus (2016-2017)

Jasper Aalbers

Jasper Aalbers

Alumnus (2016-2017)

Martijn van der Kroon

Martijn van der Kroon

Alumnus (2016-2017)

Jink Gude

Jink Gude

Alumnus (2015-2016)

Thomas Hermans

Thomas Hermans

Alumnus (2016-2017)

Ashley Karsemeijer

Ashley Karsemeijer

Alumnus (2016-2017)

Sarah Berckenkamp

Sarah Berckenkamp

Alumnus (2016-2017)

Mattijs Loor

Mattijs Loor

Alumnus (2016-2017), penningmeester 2017

Teoman Çelik

Teoman Çelik

Alumnus (2015-2016)

Annelieke van der Wiel

Annelieke van der Wiel

Alumnus (2016-2017)

Hilke Grootelaar

Hilke Grootelaar

Alumnus (2016-2017), secretaris 2017