Steun ons en help Nederland vooruit

Alumni van Route66

Maak kennis met onze alumni uit eerdere lichtingen van Route66. Op deze pagina vind je onze huidige Routers.

Jeroen Smit

Jeroen Smit

Router (2019-2020)

Valerie Schulte-Nordholt

Valerie Schulte-Nordholt

Router (2019-2020)

Roxanne Bucker

Roxanne Bucker

Router (2019-2020)

Tara Bhawanibhiek

Tara Bhawanibhiek

Router (2019-2020)

Liang de Beer

Liang de Beer

Router (2019-2020)

Christiaan Ponsen

Christiaan Ponsen

Router (2018-2019)

Dewi van Deurssen

Dewi van Deurssen

Router (2018-2019)

Ilco Bräuer

Ilco Bräuer

Router (2018-2019)

Melle Nikkels

Melle Nikkels

Router (2018-2019)

Eveline Goesten

Eveline Goesten

Router (2018-2019)

Jesper Diebels

Jesper Diebels

Router (2018-2019)

Sandra Tawiah

Sandra Tawiah

Router (2018-2019)

Sebastiaan Wijsman

Sebastiaan Wijsman

Router (2018-2019)

Thomas Pruijsen

Thomas Pruijsen

Router (2018-2019)

Ashley-Richard Longman

Ashley-Richard Longman

Router (2017-2018)

Elaine van Ommen Kloeke

Elaine van Ommen Kloeke

Router (2017-2018)

Dov Ballak

Dov Ballak

Router (2017-2018), Penningmeester 2018

Hans Dijkhuizen

Hans Dijkhuizen

Router (2017-2018), programmacoordinator 2018

Nora Neuteboom

Nora Neuteboom

Router (2017-2018)

Emmy Wittenberg

Emmy Wittenberg

Router (2017-2018)

Mehmet Ali Yenel

Mehmet Ali Yenel

Router (2017-2018)

Lisanne Evers

Lisanne Evers

Router (2017-2018), Secretaris 2018

Dewi van Deurssen

Dewi van Deurssen

Router (2017-2018)

Wouter Verbeek

Wouter Verbeek

Router (2017-2018)

Imke Verburg

Imke Verburg

Alumnus

Margot Aelen

Margot Aelen

Alumnus (2015-2016), programmacoördinator 2015-2016

Lisette Steins

Alumnus (2015-2016)

Nienke Beek

Nienke Beek

Alumnus (2015-2016)

Ido Venhuizen

Ido Venhuizen

Alumnus (2016-2017)

Jorien Migchielsen

Jorien Migchielsen

Alumnus (2015-2016)

Reyer van der Vlies

Reyer van der Vlies

Alumnus (2015-2016)

Simone Kramer

Simone Kramer

Alumnus (2015-2016)

Jeroen Candel

Jeroen Candel

Alumnus (2015-2016)

Metten Knüppe

Metten Knüppe

Alumnus (2015-2016)

Cor van der Leemputten

Cor van der Leemputten

Alumnus (2015-2016)

Edward Boon

Edward Boon

Alumnus (2016-2017), voorzitter 2017

Benjamin Hofland

Benjamin Hofland

Alumnus (2016-2017)

Sahidah Somer

Sahidah Somer

Alumnus (2016-2017)

Hanneke Verhelst

Hanneke Verhelst

Alumnus (2016-2017)

Martijn van der Kroon

Martijn van der Kroon

Alumnus (2016-2017)

Jasper Aalbers

Jasper Aalbers

Alumnus (2016-2017)

Toon van Gent

Toon van Gent

Alumnus (2016-2017)

Michael van der Plaat

Michael van der Plaat

Alumnus (2016-2017), programmacoördinator 2017

Jink Gude

Jink Gude

Alumnus (2015-2016)

Thomas Hermans

Thomas Hermans

Alumnus (2016-2017)

Ashley Karsemeijer

Ashley Karsemeijer

Alumnus (2016-2017)

Sarah Berckenkamp

Sarah Berckenkamp

Alumnus (2016-2017)

Mattijs Loor

Mattijs Loor

Alumnus (2016-2017), penningmeester 2017

Teoman Çelik

Teoman Çelik

Alumnus (2015-2016)

Annelieke van der Wiel

Annelieke van der Wiel

Alumnus (2016-2017)

Hilke Grootelaar

Hilke Grootelaar

Alumnus (2016-2017), secretaris 2017